Професійне проектування та монтаж Шаф автоматичного введення резерву АВР

Щиты АВР, автоматический ввод резерва

Пристрій автоматичного введення (включення) резерву (АВР)

Призначено для безперебійного електропостачання споживачів електроенергії при відключенні робочого джерела живлення, шляхом підключення до резервної лінії живлення. Пристрій АВР забезпечує автоматичне відновлення основного живлення при відновленні робочого джерела живлення.
Резервне живлення і його автоматичне введення може здійснюватися від окремого генератора, акумуляторної батареї або окремої лінії.

Шафи АВР будь-якого рівня складності типового та індивідуального виконання

Проектування

Наші інженери-проектувальники володіють усіма необхідними знаннями та навичками для вирішення найскладніших завдань.

Виробництво

Ми виробляємо шафи АВР на базі комутаційних пристроїв і програмованих контролерів Schneider Electric і ETI.

Шкафы автоматики

Програмування

Розробка програм автоматизації інженерних систем, автоматизація виробництв і промислових ліній.

Якість продукції

Всі шафи проходять стендове та комп'ютерне тестування. На виконаний проект надається гарантія 2 роки.

Шафа АВР - Автоматичне введення резерву

АВР – щит АВР являє собою НКУ для автоматичного перемикання споживачів на резервне джерело живлення при зникненні напруги на основному вводі.

В якості резервного джерела живлення може виступати: другий резервний ввід, джерело безперебійного живлення або автономна електростанція.

Щиты АВР, автоматический ввод резерва

Типи АВР

За типом комутаційного блоку щити автоматичного введення резерву можна умовно розділити на дві категорії:

На магнітних пускателях (контакторах): Управління магнітними пускателями здійснюється за допомогою реле контролю фаз. При необхідності на двері може встановлюватися світлова і керуюча арматура. Між контакторами встановлена ​​механічна і електрична блокування, таким чином, здійснюється захист від випадкового включення двох вводів одночасно.

На мотор-приводах: Мотор-привід може окремо встановлюватися на комутаційний апарат або бути в його складі. Управління Таким АВР здійснюється за допомогою багатофункціонального програмованого логічного реле, яке відстежує електричні параметри вводів і при аварійних режимах роботи управляє живленням для підтримці системи електропостачання в робочому стані.

Кількість вводів може бути різним у залежності від вимог замовника і технічного завдання на систему АВР.

Функції АВР

  • контроль параметрів електричної мережі на робочому і резервному вводі;
  • контроль чергування фаз на робочому і резервному вводі;
  • установка часу на затримку включення / вимикання на переклад навантаження на резервний ввід і відновлення вихідної схеми живлення;
  • механічне блокування комутаційної апаратури, яка не дає подати живлення за двома вводам одночасно, що неминуче призведе до короткого замикання.
Schneider Electric Logo
ETI
abb
Монтуємо щитове обладнання з якісних комплектуючих під бюджет Замовника
Legrand
Eaton
iek
Всі комплектуючі мають сертифікати якості

Схеми підключення шаф Автоматичного введення резерву АВР

Автоматический ввод резерва АВР-100

Схема АВР-100 -ХХХ (ХХХ – номінальний струм) забезпечує оперативне автоматичне перемикання здійснюється при відсутності однієї, двох або трьох фаз, аварійних режимах короткого замикання основного або ж резервного введення живильної мережі.

Шкафы АВР

Схема АВР-200-ХХХ забезпечує оперативне автоматичне перемикання здійснюється з регульованою витримкою часу при зміні чергування фаз, асиметрії фазних напруг, відсутності однієї і більш фаз, симетричному зниженні напруги, аварійних режимах короткого замикання основного і резервного введення живильної електромережі.

Шкафы АВР

Схема АВР-300 складається з трьох самостійних 3-хфазних вводів: головний, резервний та додатковий. Схема забезпечує оперативне автоматичне перемикання з регульованою витримкою часу по робочому і резервному введення при зміні чергування фаз, асиметрії фазних напруг, відсутності однієї або більше фаз, симетричному зниженні напруги, аварійних режимах короткого замикання.

Автоматический ввод резерва АВР 400

Схема АВР-400 400-я версія є аналогом АВР-200, але працює з великими струмами (250-630 А). Відмінною особливістю є наявність проміжних реле, які захищають контакти РНПП при роботі АВР від 250А.

Автоматический ввод резерва АВР 500

В схемі АВР-500 комутація навантажень здійснюється з регульованою витримкою часу при зміні чергування фаз, відсутності однієї або більше фаз, симетричному і асиметричному зниженні напруги живильних вводів, а також аварійних режимах К.З. Відмінною особливістю АВР-500 є наявність секційного апарата між рівнозначними незалежними вводами за допомогою якого здійснюється комутація навантажень в паралельну роботу внаслідок аварії одного з вводів.

Шкафы АВР

Схема АВР-600 виконує ті ж функції і контролює ті ж параметри живильних мереж, що й АВР-500. Відмінною особливістю є наявність двох секційних апаратів.

Наші переваги

smile
Низькі ціни

Вартість щита в зборі дорівнює ціні всіх комплектуючих щита від провідних європейських виробників з доведеною надійністю.

laptop
Досвід роботи більше 20 років

Наша компанія на ринку з 1999 року. У нас працюють тільки дипломовані фахівці зі стажем від 8 років. Спеціальна проф. підготовка в компанії.

project
Власне виробництво

Власне виробництво розподільних пристроїв низької напруги дозволяє нам реалізовувати проекти будь-якої складності від 1 дня.

login
Виконання робіт під ключ

Надаємо замовникам повний комплекс робіт від проектування до введення в експлуатацію відповідно до їх вимог і поставленими завданнями.

goal
Відповідальність за результат

Производим сборку шкафов с учетом
нормативных документов
и стандартов. Гарантия на работы 2 года и оборудование 1 год. Работаем в срок согласно договору.

followers
Сервіс

Ми прагнемо забезпечити якісне обслуговування, своєчасні поставки, ввічливість і справедливість.

Наші сертифікати та ліцензії

Шафи АВР
Шкафы АВР
Шкафы АВР

Наші проекти

Щит АВР

Щит АВР з секціонуванням

На базі Prisma Plus P, Compact NSX, Acti9, збірка АВР виконана із застосуванням Zelio Logic. Schneider Electric.

На базе Spacial LC1, iC60N.

АВР-270-125

На базі Spacial LC1, iC60N. Schneider Electric.

На базе Prisma Plus P, CompactNSX, Acti9, сборка АВР выполнена сприменением Zelio Logic. Schneider Electric/

Щит АВР 400

Щит АВР 400 На базі Prisma Plus P, Compact NSX, Acti9, збірка АВР виконана із застосуванням Zelio Logic. Schneider Electric.

Догори