Професійний ЕЛЕКТРОМОНТАЖ у житловій та комерційній нерухомості за ринковою вартістю без переплат та посередників

Ліцензія на виконання робіт №67-Л від 26.11.2019

Безкоштовна телефонна консультація. За 10 хвилин Ви дізнаєтесь все про проведення електромонтажних робіт на Вашому об'єкті, отримаєте рекомендації щодо вибору обладнання, уточніть розмір знижки в залежності від обсягу матеріалу, що закуповується
электромонтажные работы

Професійний ЕЛЕКТРОМОНТАЖ у житловій та комерційній нерухомості за ринковою вартістю без переплат та посередників

Ліцензія на виконання робіт №67-Л від 26.11.2019

Безкоштовна телефонна консультація. За 10 хвилин Ви дізнаєтесь все про проведення електромонтажних робіт на Вашому об'єкті, отримаєте рекомендації щодо вибору обладнання, уточніть розмір знижки в залежності від обсягу матеріалу, що закуповується.
akcianew_prev_1

При замовленні у нас електромонтажу отримайте БОНУСИ

Електромонтаж для квартир та будинків

Отримати прайс-лист на електромонтажні роботи

Наші переваги

электромонтаж
Якісний монтаж

Увага до деталей, професійний розрахунок обладнання та мереж. Гарантія на 5 років.

Электромонтажные работы
Знижки на обладнання

Закупівля за оптовими цінами обладнання та матеріалів з доставкою на об’єкт. Робота зі збирання щита в подарунок.

профессиональный элетромонтаж
Досвідчений персонал

У нас працюють лише дипломовані спеціалісти зі стажем від 8 років.

электромонтаж под ключ
Фото- та відеозвіти

Щодня відправляємо фото- та відеофіксацію про виконану роботу.

электромонтажные работы
Особистий сервіс-менеджер

Через нього Ви можете вирішити будь-які питання, внести поправки в роботу, озвучити побажання та вони будуть враховані.

premium-icon-checklist-2977952
Технічний директор

Особисто контролює кожен об’єкт. Ви можете керувати процесом віддалено та довірити контроль відділу якості.

free-icon-bill-2977923
Працюємо за договором

Фіксуємо вартість та терміни. Оплата за фактом виконання роботи. Будь-який дефект усуваємо власним коштом.

premium-icon-clock-2838590
Оперативно

Швидкий виїзд на об’єкт, надання кошторису на роботи та матеріали. Можемо працювати цілодобово.

УВАГА!

free-icon-fire-785116
За статистикою 42% пожеж у житлових будинках трапляються через несправність електричної проводки та короткого замикання

Основні причини:

  • Завищений номінал автомата, який не захистив кабель від навантаження
  • Поганий контакт на з’єднанні
  • Проведення зроблено неякісно, не за нормами, з порушеннями, неправильно підібрано перетин провідників
  • Використані неякісні матеріали
free-icon-check-3472620
Ми відповідаємо за пожежну безпеку та надійність і точно знаємо на чому не можна економити

Наші інженери:

  • Проведуть розрахунок потенційних навантажень, підбір номіналів автоматів та переріз провідників.
  • Вирішать будь-які складні технічні завдання
  • Підберуть оптимальне обладнання згідно з Вашим бюджетом
  • Проведуть монтаж відповідно до норм та вимог ПУЕ, ДБН.

Замовити безкоштовний виїзд фахівця для консультації та прорахунку кошторису

Відповіді по електромонтажним роботам

proekt-ehlektrosnabzheniya-kvartiry

Виділена потужність, кВт – максимальне сумарне споживання електроенергії у час. Ця потужність обмежена вхідним автоматом, який повинен відключитися, якщо сумарне споживання раптом стане більше цієї цифри

Що це дає знання виділеної потужності:

  • Загальне уявлення про масштаби проекту
  • Можливість закладання потужного обладнання у проект
  • Номінал вхідного автомата в електрощиті
  • Необхідність у реле пріоритету навантаження
  • Необхідність у розподілі навантаження за фазами
  • Структура аварійного живлення – однофазні або трифазні генератори та АВР

Номінал вхідного автомата залежить від потужності, що виділяється. У квартирах номінали автоматів закладено у проекти електропостачання будинків. Для квартир з електроплитами  перетин ввідного мідного кабелю 10 кв. мм. номінал вхідного автомата має бути не більше 50А (11,5 кВт). Для квартир з газовими електроплитами перетин вхідного кабелю 4 кв. мм. має бути не більше 25А (близько 6 кВт), при перерізі кабелю 6 кв. мм. – Не більше 32А (близько 7,5 кВт). Тому, щоб визначитися з номіналом вхідного автомата, необхідно знати перетин кабелю. У старому житловому фонді часто в квартиру йде взагалі один кабель 2,5 кв. мм. (майже завжди алюміній), тому там ситуація зовсім інша.

У приватних будинках (котеджі, дачі) все залежить від того, скільки потужності виділила мережева організація. Зазвичай стандартно підключають три фази 15 квт. Перетин вхідного кабелю або дроту, як правило, закладають не менше 10 кв. мм. по міді чи 16 кв. мм. з алюмінію, тобто. номінал автомата можна вибирати до 50А, якщо, звичайно, такий дозволять поставити. Вхідну потужність можна збільшити за допомогою установки інвертора з акумуляторними батареями або сонячних панелей.

Висновок: Номінал вхідного автомата вибирається за перерізом вхідного кабелю, за умови, що потужність не обмежена. Якщо потужність обмежена, то вибираємо номінал вхідного автомата виходячи з обмеження, при цьому не забуваємо про перетин вхідного кабелю.

Електромонтажні роботи виконують на початковій стадії ремонту. Для прорахунку та виконання електромонтажу необхідна наявність плану розміщення розеток, вимикачів та всіх побутових приладів – кондиціонери, водонагрівачі, телевізор – обов’язково! Бажано також мати схему світильників за групами, щоб заздалегідь спланувати розміщення вимикачів. Ідеальний варіант – коли у вас є план із точними прив’язками: у цьому випадку на розгортці стін вказана точна висота розетки, вимикача або виведення електричного кабелю.

При електромонтажних роботах у приватному будинку необхідно надати план ділянки – розташування будинку та додаткових споруд (лазня, гараж, басейн, госп приміщення тощо). Від цього залежить як підводити електроенергію до будинку — у землі, зазвичай, у броньованому кабелі, або за повітряною лінією (що загалом не естетично, але можливо).

Місця прокладання кабелів між будівлями краще заздалегідь продумати і прокласти труби і встановити закладні в фундамент на етапі закладки. Землекопна техніка недешева, і виконати більший обсяг робіт за раз зазвичай не складно. Складніше та дорожче викликати екскаватор двічі.

Що дає знання розташування будівель:

  • Сторони введення електрокабелів у будинок – їх кількість та необхідність у заставних (прохідках) під кабелі у фундаменті
  • Кількість вхідних та відхідних кабелів – живильні (від стовпа та генератора) та відхідні (лазня, гараж, вуличне освітлення, госпблок, полив, басейн, заземлення тощо). Під кожний кабель потрібна прохідка
  • Розуміння зручних точок живлення – залежно від віддаленості будівель, їх живлення може бути зручно здійснювати від вхідного щита, або однієї з будівель, або самого котеджу.

Прокладання вуличних мереж від котеджу – дренаж, водопостачання, газ, зливова каналізація, електрика, слаботочні мережі, заземлення.

Правильно буде поєднати мережі так, щоб вони не заважали одна одній і була можливість відкопати кабель, не порушуючи дренаж або інші комунікації. Від газу та води слід зробити відступ. Кабель має охоронну зону, робіть відступ і від паркану теж.

Що дає знання місць прокладання вуличних мереж:

  • Обсяг земляних робіт — скільки годин чи днів потрібна техніка та якої продуктивності
  • Можливість виконати кілька земляних робіт за один раз – тут потрібна точна координація та завчасне постачання 110% матеріалів на випадок поломок та втрат. Але у разі успіху ви відкопаєте та закопаєте за 1 день. І найголовніше не копатимете в цьому ж місці вдруге
  • Знатимете найнижчі позначки, місця перетинів, місця прокладки — якщо під час земляних робіт вимірюватимете і наноситимете на план фактичні розміри. Якщо відкладете на день, через тиждень – вже не згадайте
 

Схема прокладання та трасування кабельних ліній визначає спосіб організації кабельних трас і є основою для виконання подальшого лінійного монтажу електрики.

  • Класична комутація в розпаювальних коробках – схема, при якій кабелі живлення кількох розеткових груп або груп освітлення доводяться до коробки. У коробці робиться розрив та відведення живлення на конкретну розетку чи вимикач. Зазвичай розпаяльні коробки розміщуються в «стельовому» просторі або стяжці підлоги. При подальшій обробці доступ до розпаювальних коробок зазвичай не забезпечується. Класична схема вимагатиме для реалізації мінімально кількість кабелю.
  • Класична, без розпаювальних коробок, комутація в щиті та підрозетних коробках – за такої схеми лінії живлення кожної групи освітлення або розеток доводяться не до розпаяної коробки, а до підрозетних коробок (призначені для встановлення механізмів вимикачів і розеток). Саме в подрозетной коробці виробляється частина комутацій ліній живлення (аналогічно розпаяної коробки). Інша частина комутацій проводиться у щиті. При реалізації даної схеми потрібно більше кабелю, щити збільшеного обсягу, але при цьому доступ до комутацій забезпечується навіть після «чистової» обробки приміщень.
  • “Зірка”, комутація в щиті – у цьому випадку всі комутації виконуються безпосередньо в щиті. Кабелі кожного споживача, розетки, вимикача прокладаються безпосередньо в електричний щит і комутуються там. Кількість кабелів та обсяг щитів для реалізації такої схеми максимальні, але при цьому є можливість вносити будь-які зміни до комутації груп живлення (перекомутація в щиті).
  • Скрыто, в конструкции пола и стен – кабель прокладывается в трубе ПВХ или в металлическом рукаве (в виниловой изоляции), укладывается в стяжке пола, в стенах (в штрабах), за подвесным потолком. Т.е. кабельные трассы не видны. Возможна реализация любой из трех перечисленных схем прокладки кабельных трасс.
  • Открыто с использованием декоративного кабеля – декоративный кабель (или ретро-кабель) на фарфоровых изоляторах прокладывается открытым способом поверх окончательной отделки стен и потолков, обязательно с использованием распаячных коробок. Возможна реализация только первой схемы прокладки кабельных трасс.
  • Открыто с использованием кабель-каналов – кабели прокладываются в пластиковых кабель-каналах открытым способом, поверх окончательной отделки стен и потолков с использованием распаячных коробок. Также возможна реализация только первой схемы прокладки кабельных трасс. Такой способ прокладки можно рекомендовать для технических помещений.

Продумайте де ви хочете мати теплу підлогу, і де вони повинні бути електричними. Тому що існують ще водяні теплі підлоги.

Якщо у вас велика покрівля, мансарда – бажано організувати систему антизледеніння покрівлі. Вона допомагає від криги, і робити її потрібно влітку, а експлуатувати взимку. Взимку робити антизледеніння небезпечно і значно витратніше.

Що дає розуміння зон кабельного обігріву в котеджі:

  • Можливість згрупувати ці роботи та закуповувати кабель більшим об’ємом і, отже, меншою ціною — постачальники дають знижку від обсягу.
  • Ви збережете своє здоров’я, якщо не впадете на слизьких щаблях взимку — навіть мармурові щаблі зледеніють, перевірено.
  • Чим дорожчі щаблі, тим дорожче їх демонтаж та встановлення кабелю під них. Аналогічно з керамогранітом, плиткою – заздалегідь закладений кабель набагато дешевше, що закладається після.
  • Найчастіше демонтаж плитки призводить до її утилізації – тому не скупіться на теплу підлогу і якісний монтаж термодатчиків – перевірте, що термодатчик можна змінити без розкриття плитки.

До слаботочних мереж квартир та будинків відноситься:

  • Локальна комп’ютерна мережа квартири
  • Телефонна мережа по квартирі
  • Прокладання кабелю телевізійної антени
  • Можна віднести мережу домофону (відеодомофону) та відеоспостереженняСлаботочный щит
  • І мережа пожежної та охоронної сигналізацій (монтується професіоналами)

Усі лінії «зводяться» до слаботочного щита, місце установки якого узгоджується при складанні ТЗ.

Найпоширеніша помилка при монтажі слаботочних мереж – це коли не дотримуються вимог щодо спільної прокладки з силовими мережами. Така прокладка можлива — але, треба знати, як і, головне, дотримуватися. Інша поширена помилка – не правильний вибір кабелю. Навіть якщо на ньому написано «категорія 6» або щось інше, гарне та серйозне. Власне, все обладнання та комплектуючі треба вибирати та перевіряти особливо ретельно. Хоча, звичайно, прогрес є, китайське обладнання стає кращим, але що слід вибрати? На ринку багато пропозицій, прикро буде промахнутися із покупкою. І, звичайно, наша рекомендація доручити роботу «під ключ» і доручити її професіоналам.

 

Освітлення. системи освітлення всередині та зовні будівлі.

  • Димерні зони – зони з плавним регулюванням груп освітлення. Зазвичай передбачаються у спальнях, вітальні, домашньому кінотеатрі, кімнатах відпочинку.
  • Освітлення ділянки (ландшафтне) – уточнюється кількість зон освітлення та місця встановлення вимикачів для них.
  • Фасадне підсвічування – підсвічування фасаду будинку, стін, фамільних гербів (уточнюється наявність та місця розміщення).
  • Зони включення освітлення за датчиками руху та (або) освітленості – датчики для автоматичного включення груп освітлення звичайно передбачаються в гаражі, на підході до ганку будинку, на доріжках (територія), у холах, на сходових прольотах.

Стабілізоване живлення: передбачається при недостатній якості живлення, що подається в будинок, з електричних мереж (стрибки, «просідання» напруги). Можна передбачити встановлення стабілізатора на весь будинок або на виділені групи (споживачів, вимогливих до якості живлення). У разі «стабілізовані» групи комутуються в електричному щиті.

Аварійне живлення: передбачається у випадках перебоїв у електропостачанні, про які відомо за статистикою конкретної місцевості (актуально для будинків, що у сільській місцевості). Можливі рішення задачі аварійного (безперебійного) електроживлення: встановлення бензо/дизель-генератора (ДГУ), газогенератора або інвертора з акумуляторними батареями. Перемикання може бути як ручним (реверсивний рубильник), так і автоматичним за допомогою АВР (автоматичне введення резерву). Також можливий підбір обладнання на повну потужність (весь будинок) або часткову (виділені групи).

Для особливо відповідальних пристроїв – блоків керування котлів, сигналізації, відеоспостереження слід використовувати ДБЖ – джерела безперебійного живлення. Їхні відмінності від ДГУ в тому, що ДГУ потрібен час на включення, близько 3х хвилин. А ДБЖ працює безперервно, але недовго.

Оскільки вартість обладнання для стабілізованого та аварійного електроживлення безпосередньо залежить від його потужності, на етапі обговорення доцільно раціонально підійти до визначення необхідних споживачів.

Функції системи «Розумний дім»:

  • Охорона – контроль задимлення, руху, відкриття дверей та вікон, а також контроль за роботою системи відеоспостереження.
  • Попередження аварій – контроль протікання води та витоку побутового газу.
  • Контроль клімату – управління кондиціюванням та опаленням.
  • Охорона здоров’я – контроль якості повітря та управління вентиляцією.
  • Освітлення – плавне регулювання, секційне відключення, керування електрокарнизами.
  • Енергопостачання – захист від перевантажень в енергомережі, відключення споживачів.
  • Мультимедіа – керування телевізором та мультимедійною системою.
  • Облік – облік газопостачання, водопостачання, електроенергії.
  • Контроль входу-виходу — управління воротами та ролетами, можливе підключення до домофона або системи керування доступом.
  • Зниження витрат – переведення опалення в економічний режим за відсутності мешканців, вимкнення забутого освітлення або електроприладів.

Ціль побудови системи не зробити один пульт від усіх пристроїв, а виключити участь людини в управлінні пристроями. Це досягається за допомогою сценаріїв автоматизації.

Сценарії – це інструкції для контролера, в яких можна описати його дії залежно від інформації з датчиків, розкладу чи дій користувача. Сценарії можна комбінувати, що дозволяє реалізувати будь-які сценарії використання домашньої автоматики.

Завантажити каталог 40 сценаріїв Розумного дому

Запрошуємо виконробів, будівельні організації, дизайнерів та архітекторів до довгострокової співпраці

У зв'язку із розширенням готові брати додаткові підряди на електромонтажні роботи. З нами Ви:

plan

Наші сертифікати та ліцензії

Електромонтаж для квартир та будинків
Шкафы АВР
Шкафы АВР
Догори