Силові масляні трансформатори 6/10/35 кВ

потужністю від 25 до 2500 кВА

Комплектные трансформаторные подстанции

Підберемо силовий трансформатор під Ваші технічні умови та бюджет

Трьохфазні масляні трансформатори ТМ, ТМЗ (ТМГ) призначені для перетворення електроенергії в мережах енергосистем та споживачів електроенергії в умовах зовнішньої або внутрішньої установки помірного (від плюс 40°С до мінус 45°С) або холодного (від плюс 40°С до мінус 60° З) клімату. Навколишнє середовище невибухонебезпечне, що не містить пилу в концентраціях, що знижують параметри виробів у неприпустимих межах.

Конструкція масляного трансформатора

Силовые трансформаторы для КТП

Робоча частина трансформатора ТМ складається з магнітопроводу та обмоток. Бак з маслом – ось чим відрізняється олійний трансформатор від сухого. Масло – це одночасно охолодна рідина та ізолятор. У кришці масляного бака знаходиться гільза. У неї встановлюють термометр. З його допомогою ви контролюєте температуру верхнього шару масла. Крім активної частини, у трансформаторі є вводи/висновки високої та низької напруги, перемикачі, ізолятори. Все обладнання поміщене у спеціальний захисний кожух. Потужні трансформатори від 160 кВА обладнані роликами, які полегшують їх монтаж.

На відміну від трансформатора ТМ ТМГ масло не контактує з навколишнім середовищем. Виробник заливає масло у бак у вакуумі. Тому масло не окислюється. Його не треба міняти. У масляному трансформаторі ТМГ немає маслорозширювача. Нагріте в процесі роботи масло займає додатковий обсяг за рахунок гофробака. На випадок різкого підвищення температури масла бак обладнаний запобіжним клапаном. Прилади для контролю роботи трансформатора: термометр на кришці бака, мановакуумметр у трансформаторах потужністю від 100 кВА, манометричний сигналізуючий термометр у трансформаторах потужністю 1000 та 1250 кВА. Масляні трансформатори використовуються нарівні із сухими. Якщо вам потрібен надійний трансформатор для встановлення в окремому приміщенні, то трансформатор ТМ вам підходить.

Догори