Професійне проектування та монтаж Розподільних щитів для квартир, будинків і котеджів

квартирные щиты в сборе

Збирання електрощитів для квартир, будинків, котеджів

Наша компанія спеціалізовано здійснює збірку електрощитів для будинку, квартири, котеджу за власними проектами, так і за проектами Замовника.

  • Всі електрощити включають в себе захист споживачів від стрибків напруги і обриву «нуля», захист людини від ураження електричним струмом, лінії для вбудованої побутової техніки, лінії освітлення і розеткові лінії.
  • За бажанням Замовника, встановимо додаткові функції: режим “Відпустка”, управління освітленням за допомогою імпульсних реле, «розумний дім», можливість автоматичного вибору робочої фази для відповідальних споживачів, перемикання на резервне живлення від генератора і т.д.

Збирання електрощитів проводиться з використанням професійного інструменту та якісних комплектуючих, у відповідності з усіма діючими нормами і правилами.

Наші переваги

smile
Низькі ціни

Вартість щита в зборі дорівнює ціні всіх комплектуючих щита від провідних європейських виробників з доведеною надійністю.

laptop
Досвід роботи більше 20 років

Наша компанія на ринку з 1999 року. У нас працюють тільки дипломовані фахівці зі стажем від 8 років. Спеціальна проф. підготовка в компанії.

project
Власне виробництво

Власне виробництво розподільних пристроїв низької напруги дозволяє нам реалізовувати проекти будь-якої складності від 1 дня.

login
Виконання робіт під ключ

Надаємо замовникам повний комплекс робіт від проектування до введення в експлуатацію відповідно до їх вимог і поставленими завданнями.

goal
Відповідальність за результат

Производим сборку шкафов с учетом
нормативных документов
и стандартов. Гарантия на работы 2 года и оборудование 1 год. Работаем в срок согласно договору.

followers
Сервіс

Ми прагнемо забезпечити якісне обслуговування, своєчасні поставки, ввічливість і справедливість.

Що входить у вартість щита

Замовляючи електрощит в зборі, ви отримуєте готове і перевірене виріб, який залишається тільки встановити і підключити до ліній електропостачання.
electronic-circuit
Обладнання

До вартості включені всі комплектуючі та витратні матеріали. Від самого боксу, до наконечників для обтиску дроту. Автоматичні вимикачі, УЗО типу “А”, рубильники, шини. Реле напруги. Нульові шини та загальна шина заземлення. Ми є офіційними сертифікованими дилерами виробників щитового обладнання, так що за якість і оригінальність продукції хвилюватися не варто

search
Збірка й перевірка

Будь-які електрощити, будь то за індивідуальними проектами або типові – ми збираємо в чистому, обладнаному приміщенні з використанням професійного інструменту, затягуючи все клеми динамометричним інструментом і перевіряючи Реле й УЗО спеціальним лабораторним обладнанням для виявлення браку

discount
Знижка

Так як ми працюємо в великих обсягах, то за нами закріплені найкращі ціни на комплектуючі. Таку ціну неможливо знайти в роздрібних магазинах. Ця ціна без націнки закріплена у вартості кінцевого продукту. Так що, купуючи електрощит у нас, ви купуєте не просто комплектуючі в звичайному роздрібному магазині, а вже готовий для установки на вашому об’єкті електрощит за мінімальною ціною. Плюс даруємо знижку 20% на покупку розеток і вимикачів Schneider Electric

shipping
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка по всій Україні до пунктів видачі транспортної компанії Вашого міста чи до Вашої адреси

Післягарантійна консультація

Консультуємо через місяці і роки після виконання замовлення по монтажу електрощита

Для Вашої безпеки електрощит повинен проектувати і збирати тільки фахівець!

Гарантією високої якості і безпеки готового електрощита є знання, досвід, правильно виконаний проект з дотриманням нормативів, обов’язковими розрахунками, акуратно і якісно виконана збірка, професійний інструмент із застосуванням правильно розрахованих компонентів!

Ми прагнемо працювати професійно і якісно, ​​і навіть в дрібницях бути пунктуальними і відповідальними. Для нас немає маленьких проектів і електрощитів, ми не ділимо замовлення на цікаві і не дуже, ми приділимо вам необхідну увагу і розберемося в проблемі, що б ще в одному будинку, котеджі, квартирі був встановлений безпечний, надійний і сучасний електрощит, спроектований і зібраний нашою компанією.

Шкафы АВР

Електрощит своїми руками

Якщо ви вирішили самостійно зібрати електрощит для свого будинку, квартири – ми вам допоможемо! Сформуємо специфікацію для замовлення всіх необхідних комплектуючих. Вам залишиться тільки придбати комплектуючі та автоматику, згідно із замовленням, і зібрати електрощит за Вашим проектом.

Щит для квартиры дома

А ми подаруємо Вам знижку 20% на бокс і всі комплектуючі, а так само на розетки і вимикачі

Schneider Electric

Догори