Професійне проектування та монтаж Розподільних щитів для квартир, будинків і котеджів

Вартість комплектуючих відповідає роздрібним цінам в інтернет-магазинах чи будівельних магазинах. А переконатися в цьому можна, отримавши від нас пропозицію, де буде вказана построкова вартість всього обладнання.

квартирные щиты в сборе

Збирання електрощитів для квартир, будинків, котеджів

Наша компанія спеціалізовано здійснює збірку електрощитів для будинку, квартири, котеджу за власними проектами, так і за проектами Замовника.

 • Всі електрощити включають в себе захист споживачів від стрибків напруги і обриву «нуля», захист людини від ураження електричним струмом, лінії для вбудованої побутової техніки, лінії освітлення і розеткові лінії.
 • За бажанням Замовника, встановимо додаткові функції: режим “Відпустка”, управління освітленням за допомогою імпульсних реле, «розумний дім», можливість автоматичного вибору робочої фази для відповідальних споживачів, перемикання на резервне живлення від генератора і т.д.

Збирання електрощитів проводиться з використанням професійного інструменту та якісних комплектуючих, у відповідності з усіма діючими нормами і правилами.

Відповіді по комплектації електрощита

Щит для квартиры дома

Схема щита починається з ввідного автомата або рубильника, який повністю відключає щиток. Номінал вступного автомата залежить від виділеної потужності. У квартирах номінали автоматів закладені в проекти електропостачання будинків. Для квартир з електроплитами при перерізі ввідного мідного кабелю 10 кв. мм. номінал ввідного автомата повинен бути не більше 50А (11,5 кВт). Для квартир з газовими електроплитами при перерізі ввідного кабелю 4 кв. мм. повинен бути не більше 25А (близько 6 кВт), при перерізі кабелю 6 кв. мм. – не більше 32А (близько 7,5 кВт). Тому, щоб визначитися з номіналом ввідного автомата, необхідно знати переріз кабелю. У старому житловому фонді, часто в квартиру йде взагалі один кабель 2,5 кв. мм. (Майже завжди алюміній), тому там ситуація зовсім інша.

У приватних будинках (котеджі, дачі) все залежить від того, скільки потужності вам виділила мережева організація. Зазвичай стандартно підключають три фази 15 кВт. Переріз ввідного кабелю або дроту, як правило закладають не менше 10 кв. мм. по міді або 16 кв. мм. по алюмінію, тобто номінал автомата можна вибирати до 50А, якщо, звичайно, такий дозволять поставити.

Висновок: Номінал ввідного автомата вибирається по перерізу ввідного кабелю, за умови, що потужність не обмежена. Якщо потужність обмежена, то вибираємо номінал ввідного автомата виходячи з обмеження, при цьому не забуваємо про переріз ввідного кабелю.

Наступним в схемі щита після ввідного автомата, може стояти селективний пристрій захистного відключення (ПЗВ).  ПЗВ на 100, 300, 500 мА називають протипожежними, такі ПЗВ не врятують вас від смертельного удару струмом, але вбережуть квартиру або приватний будинок від виникнення пожежі через несправності в електропроводці (поганий контакт, руйнування ізоляції проводів). За правильним селективний ПЗВ має стояти в щиті обліку, тобто на початку лінії. Але часто буває, що можливості в щит обліку його поставити немає, тому що або місця вже в щиті на стовпі не вистачає, або щит опечатаний, або просто замовник не хоче ставити дорогий прилад поза домом. Селективне УЗО частіше ставлять в приватні будинки, в квартирах особливої ​​необхідності в цьому немає. Уставка селективного протипожежного УЗО для будинку або квартири вибирається 100 або 300 мА.

Висновок: Селективний ПЗВ ставити необхідно, резервний захист ще ніколи не був зайвим, особливо, якщо у вас пожежонебезпечний дерев’яний (брусовий, дерев’яний або каркасний будинок). До того ж в приватних будинках, коли селективний протипожежний ПЗВ варто в щиті обліку, то тільки воно одне захищає ввідний кабель від витоків струму.

Наступний по порядку елемент на схемі щита – захист від стрибків напруги. Реле напруги – при виході напруги за певні межі, реле напруги відключає навантаження, в результаті чого, ваші побутові прилади не згорять через підвищення або зниження напруги. Чули напевно не раз, як в будинках “отгорає нуль” і цілими будинками-під’їздами тягнуть побутову техніку в майстерні і сервіси на ремонт. У приватному секторі, така проблема, теж існує, але тут треба підходити комплексно, наприклад, якщо повітряна лінія по селищу стара і довга, то низька напруга в кінці цієї лінії неминуча, а поставивши реле напруги в розподільному щиті в будинку, ви проблему не вирішите . Просто реле буде постійно відключатися по нижній межі, в таких випадках вже треба ставити стабілізатори напруги.

Чи можна ставити трифазне реле напруги в трифазний розподільний щит в будинку? Краще поставити три однофазних реле на кожну фазу. Самі посудіть, знизитися або підвищиться напруга за допустимі межі на одній фазі, і трифазне реле відрубає повністю весь щит. Такі трифазні реле напруги ставляться на трифазні двигуни / насоси / компресори, де неприпустимо зникнення напруги на одній фазі.

Висновок: Захист від стрибків напруги необхідна, і краще на цьому не економити (дорожче в підсумку вийде)!

Продовжуючи тему захисту від перенапруг, коротко про ПЗІП (пристрої захисту від імпульсних перенапруг). Імпульсні перенапруги можуть викликані потраплянням блискавки в повітряну лінію або в електрообладнання підстанції, а також під час оперативних перемикань на підстанціях, в такому випадку до вас в будинок “прилетить” короткочасний імпульс високої напруги (маленька блискавка) і все що буде включено в розетки може згоріти. Для захисту від таких кидків напруги ставлять ПЗІП.

Висновок: ПЗІП потрібні, але правильно їх ставити на самому початку схеми, тобто відразу після лічильника електроенергії. Не кожен ПЗІП можна поставити в щиті всередині будинку або квартири.

Це стосується приватних будинків. Багато хто починає будувати будинки, коли на ділянках ще немає електрики, для чого купують переносні генератори, коли будівництво закінчується, то генератори можна використовувати, як резервні джерела електроенергії для будинку. Для цього в схему щита додають реверсивний рубильник (перемикач) у якого три положення: 1-живлення від мережі 220/380 В, 2 – відключено все, 3- живлення від генератора. Тобто фізично основне живлення і резервне перетнутися не можуть, це дуже важливий момент. Трифазний генератор для трифазної мережі купувати необов’язково, можна і однофазний генератор в щиті підключити так, щоб від нього харчувалися дві-три фази.

Висновок: При наявності генератора в схемі щита, трьохпозиційний перемикач (реверсивний рубильник) ставити обов’язково. При цьому перемикати нульовий провідник обов’язково!

Лінії на схемі щитка, які при відключенні загальним вимикачем (рубильником, контактором) залишаються під напругою. Тобто виділяється спеціальна група, зазвичай це – холодильник, морозильник, світло в коридорі (щоб не заходити-йти в будинок або квартиру в темряві), котли опалення, щоб не розморозити будинок взимку, сигналізація, відеоспостереження, насоси і ще якісь на ваш погляд споживачі. Виходить, що є загальний вступної автомат на схемі щита, які відключає все і є невідключаємий автомат / рубильник, який відключає ВСЕ крім холодильника, сигналізації і т.д.

Що це дає? У таких випадках ви гарантовано знаєте, що всюди вимкнене світло, що не забули вимкнути праску з розетки і т.д.

Далі по схемі йдуть звичайні лінії для яких потрібні автомати і ПЗВ. Це кінцева точка схеми щита, безпосередньо до автоматів вже будуть підключатися кабелі. Тут зазвичай не виникають складнощі, вже все давно знають, що на лінії, де є розетки ставлять автомати не більше 16А, а на лінії освітлення – 6 або 10А.

Схема щита однофазна виходить простіше трифазної, в цьому випадку немає потреби розподіляти навантаження рівномірно. Схема щита трифазна – складніше, є свої нюанси. Краще розподілити світло і розетки одного приміщення по різних фаз, щоб якщо зникло світло, то було б напругу в розетці і навпаки.

Для потужних побутових споживачів потрібні окремі лінії: пральна машинка, посудомийна машинка, кондиціонери, духовка, печі для саун, сушильні машини, накопичувальні і проточні водонагрівачі і т.д.

Для окремих будівель, таких як лазні, гаражі, сараї, майстерні також прокладають окремі лінії, для яких в схемі щита потрібен свій автомат. Номінал автомата вибирається в цьому випадку по перетину кабелю або проводу, який ви заклали. Завищувати номінал автомат щодо перерізу кабелю не можна, а ось занижувати, звичайно, можна. Наприклад, ви прокинули з запасом на майстерню кабель перерізом 4х6 кв. мм., в такому випадку можна поставити автомат 32А, але при цьому у вас вступної автомат всього 25А, тому автомат на майстерню 20А буде, як-то логічніше.

На одне групове ПЗВ в середньому виходить по 4-6 ліній. На звичайні лінії ставиться ПЗВ 30мА, на “мокрих” споживачів (пральна машинка, посудомийка, бойлери тощо) ставлять більш чутливе ПЗВ 10мА. Для сантехкабін, ванних і душових рекомендується встановлювати ПЗВ з номінальним диференціальним відключає струмом до 10 мА, якщо на них виділена окрема лінія, в інших випадках, наприклад при використанні однієї лінії для сантехкабіни, кухні та коридору, слід використовувати ПЗВ з номінальним диференціальним струмом до 30 мА.

Важливо правильно вибрати номінал ПЗВ. Якщо перед ПЗВ стоїть автомат, номінал якого менше номіналу УЗО, то після цього УЗО можна підключати автомати сумою номіналів хоч на 1000 А.

Вартість електрощита в зборі дорівнює сумі всіх його комплектуючих. Наприклад якщо взяти щит на малюнку:

Щит зібраний на модульному обладнанні Schneider Electric домашня серія Easy9

Щит пластиковий Schneider Electric Easy виразний на 36 модулів – 683,00 грн
Автоматичний вимикач Schneider Electric Easy9 2п 50А – 238,00 грн
Реле напруги ZUBR D50 – 778,00 грн
ПЗВ Schneider Electric Easy9 63А, 30mA – 852,00 грн
Автоматичний вимикач Schneider Electric Easy9 1п 16А – 69,00 грн
Автоматичний вимикач Schneider Electric Easy9 1п 10А – 79,00 грн
Автоматичний вимикач Schneider Electric Easy9 1п 32А – 92,00 грн
Дроти, наконечники, шини і тп. – 200,00 грн
Робота зі збору щита – 0 грн

РАЗОМ: 6 763,00 грн

Щит зібраний на модульному обладнанні Schneider Electric домашня серія Домовик

Щит пластиковий Schneider Electric Mini Pragma виразний на 36 модулів – 1050,00 грн
Автоматичний вимикач Schneider Electric Домовик 2п 50А – 299,00 грн
Реле напруги ZUBR D50 – 778,00 грн
ПЗВ Schneider Electric Домовик 63А, 30mA – 820,00 грн
Автоматичний вимикач Schneider Electric Домовик 1п 16А – 93,00 грн
Автоматичний вимикач Schneider Electric Домовик 1п 10А – 97,00 грн
Автоматичний вимикач Schneider Electric Домовик 1п 32А – 116,00 грн
Дріт, наконечники, шини і тп. – 250,00 грн
Робота зі збору щита – 0 грн

РАЗОМ: 7575,00 грн

Щит зібраний на модульному обладнанні Schneider Electric професійної серії Acti9

Щит пластиковий Schneider Electric Mini Pragma виразний на 36 модулів – 1050,00 грн
Автоматичний вимикач Schneider Electric Acti9 2п 50А – 662,00 грн
Реле напруги ZUBR D50 – 778,00 грн
ПЗВ Schneider Electric Acti9 63А, 30mA – 1903,00 грн
Автоматичний вимикач Schneider Electric Acti9 1п 16А – 161,00 грн
Автоматичний вимикач Schneider Electric Acti9 1п 10А – 169,00 грн
Автоматичний вимикач Schneider Electric Acti9 1п 32А – 197,00 грн
Дріт, наконечники, шини і тп. – 250,00 грн
Робота зі збору щита – 0 грн

РАЗОМ: 13668,00 грн

Для замовлення щита необхідно уточнити

Для замовлення електрощита необхідно надати необхідну інформацію по Вашому об’єкту:

 1. Тип вводу: однофазний або трифазний.
 2. Яка потужність Вам виділена або вкажіть номінал ввідного автомата в щиті обліку: 16, 20, 25, 32, 40, 50, 63А.
 3. Тип і переріз ввідного кабелю: Наприклад, ВВГнг 5х10мм2.
 4. Якщо у вас електропроводка прокладена, то розпишіть кабелі, які заходять в електрощит (кількість ліній, що відходять): Наприклад: 1) Розетки спальні – кабель ВВГнг 3х2,5 2) Кондиціонер у вітальні – кабель ВВГнг 3х2,5 3) Духова шафа в кухні – кабель ВВГнг 3х2,5 4) Варильна поверхня – кабель ВВП-2 3х6мм 5) Освітлення кухні – кабель ВВГнг 3х1,5 і так далі.
 5. Якщо у вас електропроводка НЕ ​​прокладена, то вкажіть приміщення в будинку, а також побутову техніку, яка у вас буде. Надішліть дизайн-проект на пошту: zakaz@ielectro.com.ua Якщо його немає, напишіть, які у вас приміщення, і що там буде. Це потрібно для вибору кількості автоматів і ПЗВ. За замовчуванням на кожне приміщення вибирається окремий автомат на розетки і окремий на освітлення. Можна об’єднувати кілька приміщень (не рекомендується). На бойлер, пральну машину, кондиціонери, плиту, духовку, потрібен окремий автомат в щиті. Тому важливо вказати таку потужну техніку. Наприклад: 1) Передпокій – розетки і освітлення. 2) Санвузол – розетки, освітлення, бойлер, пральна машина. 3) Кухня – розетки над робочою поверхнею, розетки для телевізора, для варки поверхня, духовка, витяжка, мікрохвильова піч, мультиварка. 4) Спальня – розетки, освітлення, кондиціонер і так далі.
 6. Чи буде генератор, якщо він у вас є або буде. (Приватний будинок): Бензиновий, дизельний? Тип запуску – Авто або Ручний? Потужність генератора яка в кВт? Хочете весь будинок живити або важливі лінії (освітлення, сигналізація, холодильник)?
 7. Якщо буде джерело безперебійного живлення (ДБЖ), то які споживачі він повинен живити? Зазвичай ДБЖ ставлять на важливі споживачі (охоронна сигналізація, в’їзні ворота, газовий котел, холодильник). Однак зі збільшенням споживачів потрібно збільшувати потужність ДБЖ і ємність акумуляторів, підключених до ДБЖ.
 8. Чи буде якась автоматизація: Вкажіть побажання по функціям автоматизації в вашому будинку. Наприклад: – загальний майстер вимикач, який вимикає всі споживачі при виході з будинку (крім потрібних); – светорегулятори на освітлення (диммери); – – застосування прохідних кнопкових вимикачів (без фіксації) або стандартних (з фіксацією). Якщо буде майстер-вимикач, то де – в щиті у вигляді рубильника або біля вхідних дверей у вигляді звичайного вимикача? Якщо буде майстер-вимикач, то що він повинен відключати, а що залишити включеним (перерахуйте т.зв. “невідключувані лінії”). Наприклад, часто вибирають невідключувані  лініями: холодильник, роутер, сигналізація, іноді освітлення в передпокої.
 9. Чи є додаткові споруди для підключення до електрощита. (Приватний будинок): Баня, гараж, сарай, літня кухня, щось ще.
 10. Вуличне освітлення (приватний будинок): Приблизна кількість світильників на вулиці з зазначенням потужності. Скільки груп світла. Як будуть управлятися – від вимикача або автоматично (по освітленості або астрономічному таймеру)?
 11. Кількість електрощитів на вашому об’єкті: Один щит на весь будинок. Або один щит на перший поверх, на другому поверсі свій електрощит. Або ваш варіант
 12. Тип електрощита, чи є обмеження за розміром: Щит навісний (настінний) або вбудований (в нішу)?

Наші переваги

smile
Низькі ціни

Вартість щита в зборі дорівнює ціні всіх комплектуючих щита від провідних європейських виробників з доведеною надійністю.

laptop
Досвід роботи більше 20 років

Наша компанія на ринку з 1999 року. У нас працюють тільки дипломовані фахівці зі стажем від 8 років. Спеціальна проф. підготовка в компанії.

project
Власне виробництво

Власне виробництво розподільних пристроїв низької напруги дозволяє нам реалізовувати проекти будь-якої складності від 1 дня.

login
Виконання робіт під ключ

Надаємо замовникам повний комплекс робіт від проектування до введення в експлуатацію відповідно до їх вимог і поставленими завданнями.

goal
Відповідальність за результат

Производим сборку шкафов с учетом
нормативных документов
и стандартов. Гарантия на работы 2 года и оборудование 1 год. Работаем в срок согласно договору.

followers
Сервіс

Ми прагнемо забезпечити якісне обслуговування, своєчасні поставки, ввічливість і справедливість.

Що входить у вартість щита

Замовляючи електрощит в зборі, ви отримуєте готове і перевірене виріб, який залишається тільки встановити і підключити до ліній електропостачання.
electronic-circuit
Обладнання

До вартості включені всі комплектуючі та витратні матеріали. Від самого боксу, до наконечників для обтиску дроту. Автоматичні вимикачі, УЗО типу “А”, рубильники, шини. Реле напруги. Нульові шини та загальна шина заземлення. Ми є офіційними сертифікованими дилерами виробників щитового обладнання, так що за якість і оригінальність продукції хвилюватися не варто

search
Збірка й перевірка

Будь-які електрощити, будь то за індивідуальними проектами або типові – ми збираємо в чистому, обладнаному приміщенні з використанням професійного інструменту, затягуючи все клеми динамометричним інструментом і перевіряючи Реле й УЗО спеціальним лабораторним обладнанням для виявлення браку

discount
Знижка

Так як ми працюємо в великих обсягах, то за нами закріплені найкращі ціни на комплектуючі. Таку ціну неможливо знайти в роздрібних магазинах. Ця ціна без націнки закріплена у вартості кінцевого продукту. Так що, купуючи електрощит у нас, ви купуєте не просто комплектуючі в звичайному роздрібному магазині, а вже готовий для установки на вашому об’єкті електрощит за мінімальною ціною. Плюс даруємо знижку 20% на покупку розеток і вимикачів Schneider Electric

shipping
Доставка по всій Україні

Доставка по всій Україні до пунктів видачі транспортної компанії Вашого міста чи до Вашої адреси

Післягарантійна консультація

Консультуємо через місяці і роки після виконання замовлення по монтажу електрощита

Для Вашої безпеки електрощит повинен проектувати і збирати тільки фахівець!

Гарантією високої якості і безпеки готового електрощита є знання, досвід, правильно виконаний проект з дотриманням нормативів, обов’язковими розрахунками, акуратно і якісно виконана збірка, професійний інструмент із застосуванням правильно розрахованих компонентів!

Ми прагнемо працювати професійно і якісно, ​​і навіть в дрібницях бути пунктуальними і відповідальними. Для нас немає маленьких проектів і електрощитів, ми не ділимо замовлення на цікаві і не дуже, ми приділимо вам необхідну увагу і розберемося в проблемі, що б ще в одному будинку, котеджі, квартирі був встановлений безпечний, надійний і сучасний електрощит, спроектований і зібраний нашою компанією.

Сертификат щитовика Schneider

Електрощит своїми руками

Якщо ви вирішили самостійно зібрати електрощит для свого будинку, квартири – ми вам допоможемо! Сформуємо специфікацію для замовлення всіх необхідних комплектуючих. Вам залишиться тільки придбати комплектуючі та автоматику, згідно із замовленням, і зібрати електрощит за Вашим проектом.

Щити для квартири будинку

А ми подаруємо Вам знижку 15% на бокс і всі комплектуючі, а так само на розетки і вимикачі

Schneider Electric

Догори