Електромонтажні роботи будь-якого рівня складності під ключ

Электромонтаж

На яких об'єктах ми працюємо

Житлові і громадські приміщення

Будинки, котеджі, житлові будівлі, квартири, спортивні комплекси, об’єкти охорони здоров’я і освіти

Комерційні та офісні приміщення

Офісні будівлі і приміщення, торгово-розважальні центри, магазини

Промислові підприємства

Харчова, хімічна, нафтохімічна, будівництво, металургія

Наші послуги з електромонтажу

Ми професійно займаємося проектуванням, монтажем та обслуговуванням електрики в житлових, комерційних і виробничих приміщеннях приміщеннях

Электромонтаж

Проектування

Проектування мережі електропостачання, розрахунок специфікації, кошториси. Економія до 30% на матеріалах за рахунок грамотного проектування

Электромонтаж

Внутрішні мережі електропостачання

Монтаж силових установок і слабострумних систем, штроблення стін, укладання кабелів в короби, вимикачів, розеток. Облаштування систем зовнішнього та внутрішнього заземлення, альтернативних систем резервного електропостачання.

Электромонтаж

Монтаж кабельних систем

СКС - дозволяє звести в єдину систему безліч мережевих інформаційних сервісів різного призначення: локальні обчислювальні мережі і телефонні мережі, системи безпеки, відеоспостереження і т. Д.

Электромонтаж

Зовнішні електромонтажні роботи

Забезпечення безперебійної подачі електроенергії від трансформаторних підстанцій до обладнання будівель і споруд. Включає земляні роботи, прокладання підземних кабелів, установку повітряних опор і монтаж повітряних мереж, установку розподільних пристроїв, щитів управління.

вводно-распределительное устройство ВРУ

Монтаж електричних щитів

Електричні щити будь-якого рівня складності типового та індивідуального виконання до 6300 А. Електрощити ГРЩ, ВРУ, ЩУ, ЩО, ЩС, АВР, ШОТ і інші.

Электромонтаж

Монтаж приладів електроосвітлення

Вибір і розмітка трас електропроводок і місць встановлення світильників і настановних виробів, пробивні роботи, кріпильні роботи, виконання контактних з'єднань, випробування і здача в експлуатацію

Электромонтаж

Системи резервного електропостачання

Джерела безперебійного живлення ДБЖ, Сонячні батареї, Вітряні електрогенератори, Бензинові і дизельні генераторні станції, Портативні гідроелектростанції

Электромонтаж

Система «Розумний будинок»

Управління освітленням, штори, жалюзі, системи безпеки, відеоспостереження, клімат-контроль, відкриття-закриття воріт, аудіовізуальні системи

Наші переваги

smile
Низькі ціни

Вартість щита в зборі дорівнює ціні всіх комплектуючих щита від провідних європейських виробників з доведеною надійністю.

laptop
Досвід роботи більше 20 років

Наша компанія на ринку з 1999 року. У нас працюють тільки дипломовані фахівці зі стажем від 8 років. Спеціальна проф. підготовка в компанії.

project
Власне виробництво

Власне виробництво розподільних пристроїв низької напруги дозволяє нам реалізовувати проекти будь-якої складності від 1 дня.

login
Виконання робіт під ключ

Надаємо замовникам повний комплекс робіт від проектування до введення в експлуатацію відповідно до їх вимог і поставленими завданнями.

goal
Відповідальність за результат

Производим сборку шкафов с учетом
нормативных документов
и стандартов. Гарантия на работы 2 года и оборудование 1 год. Работаем в срок согласно договору.

followers
Сервіс

Ми прагнемо забезпечити якісне обслуговування, своєчасні поставки, ввічливість і справедливість.

Наші сертифікати та ліцензії

Шкафы АВР
Шкафы АВР
Шкафы АВР
Догори